Ми працюємо:
Вт. - Нд.: 800 - 1500
Понеділок - Вихідний
Наші контакти:
тел. (066) 688-07-89
Зворотній дзвінок

Інтернет магазин сумок «BOLINNI»

Ласкаво просимо в інтернет магазин сумок, модні сумки та портфелі чекають Вас. Ми не тільки є в Інтернеті, ми реальні! Магазин сумок в Полтаві розташований на Центральному ринку за адресою вулиця Новий Базар 36А, карта знаходиться на сайті в розділі "Контакти". У нас у продажу сумки для чоловіків, жіночі сумки, портфелі, парасолі, барсетки, гаманці і портмоне. Bolinni, Diesel, Armani, Luxon, Dupont, Hugo Boss, ці та багато інших брендів, які виробляють сумки та портфелі, представлені на полицях нашого магазину. Сподіваємося, що магазин задовольнить попит найвибагливіших покупців! Працюємо з 8:00 до 15:00, крім понеділка, але в Інтернет ми цілодобово!

Гарантії

Робота інтернет-магазину Bolinni прозора і чесна по відношенню до кожного покупця. Ми не боїмося стверджувати, що наші аксесуари відповідають всім стандартам якості. Відповідно до законодавства України, гарантійний термін на товари зі шкіри становить 30 днів.

Гарантії при покупці по передоплаті

Одна з основних цілей Bolinni - бездоганна репутація, ми дійсно прагнемо стати кращими, а значить, цінуємо клієнтів, їх відгуки і враження. Саме тому до співпраці по передоплаті ми ставимося з особливою відповідальністю.
Однак не тільки "чесне слово" є запорукою успішної покупки по передоплаті. У Вас на руках залишаються повноцінні юридичні документи, а саме:
- електронний лист з реквізитами Bolinni, датою і сумою замовлення;
- банківська квитанція, що підтверджує оплату замовлення. 
Ці документи формують боргове зобов'язання магазину, яке може погасити лише покупець, який поставив підпис при отриманні товару.
Лист і квитанція спільно з Законом "Про захист прав споживачів" гарантують безпеку Ваших коштів, перерахованих на карту Bolinni.

Умови повернення та обміну товару

Повернення або обмін можливі протягом 14 днів з моменту отримання замовлення. Bolinni приймає назад товар, який:
- не використовувався;
- знаходиться в належному стані і повній комплектності, без пошкоджень;
- зберіг заводські пломби, ярлики, фірмову упаковку.
Обов'язковою умовою є наявність товарно-транспортної накладної від кур'єрської служби або рахунки-фактури Bolinni.
Зворотня доставка проводиться компанією "Нова пошта". Витрати за зворотну доставку бере на себе покупець. 

Повернення коштів

Коли товар повернувся в магазин і пройшов перевірку (процес займає від 1 до 7 днів), зворотна виплата проводиться на карту Приватбанку, звідки Ви можете отримати гроші в будь-якому банкоматі або найближчому банківському відділенні.
Якщо повернення аксесуара проводиться не з вини Bolinni (не підійшов клієнту), грошові кошти повертаються з вирахуванням усіх транспортних витрат на доставку покупцю і назад в магазин.
У разі, коли повернення або обмін обумовлений виною магазину, всі транспортні витрати, безумовно, Bolinni покриває самостійно.